Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bostancı Baklava Siparişi

Bostancı Baklava Siparişi

Bostancı Baklava Siparişi

Bostancı Baklava Siparişi

Bostancı Baklava Siparişi

Bostancı, İstanbul şehrinin kalabalık, güzel ve çok ziyaretçi çeken semtlerinden birisidir. Kadıköy Belediyesi’ne bağlı olan Bostancı, neredeyse diğer ilçeler kadar nüfusa ve büyüklüğe sahiptir. Sahilyolu, E-5 arasındaki bölgeyi kaplayan, yine E-5, minibüs yolu, sahilyolu gibi Anadolu Yakası’nı birbirine bağlayan önemli yolların üzerinde bulunan Bostancı, aynı zamanda çok ziyaretçi de almaktadır. Bostancı’da ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işletmeyi bulabilirsiniz. Özellikle tatlıcıları çok ünlü ve lezzetli tatlılar sunmaktadır müşterilerine. Bostancı baklava siparişi vermek istediğiniz zaman bu bir sürü seçenek arasından istediğinizi seçerek, lezzete ulaşabilirsiniz.

Bostancı lunaparkı, Anadolu yakasında ünlü sayılabilecek bir yerdir. Günümüzde neredeyse çok azalan lunapark kültürünün, İstanbul’daki merkezi diyebiliriz. Lunaparka gitmek isteyen insanlar, Bostancı’ya gelerek bu lunaparkı kullanabiliyor ve güzel bir gün geçirebiliyorlardı. Lunaparkın hemen yanında bulunan Bostancı Gösteri Merkezi ise, bir çok tiyatro oyununa, ünlü sanatçıların konserlerine, hatta e-spor müsabakalarına ev sahipliği yapmış, bu organizasyonların altından da başarıyla kalkmış bir mekandır. Tüm bunların yanı sıra konumunun merkezi olması da bir gösteri merkezinin değerini arttıran şeylerden birisidir. Bu değeri de Bostancı Gösteri Merkezi’nin taşıdığını söyleyebiliriz.

Bir konser, veya tiyatro oyunundan önce, karnımızı doyurmamız gerekir. Çünkü uzun sürecek bir gösteri vardır ve, sanata saygımız gereği bu tarz etkinlikler devam ederken içeride yemek tüketemeyiz. Bu, toplum sözleşmesinin en temel hak, ve görgü kurallarından birisidir. Karnımızı doyuruduktan sonra, insanın canının tatlı çekmemesi işten bile değildir. Güzel ve doyurucu bir yemek sonrası, bir cevizli baklavadan iyisi yoktur. Fakat, maalesef İstanbul en iyi baklavayı bulabileceğiniz yer Bostancı değildir. İstanbul’un en güzel ve lezzetli baklavasını, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa‘dan yiyebilirsiniz.

Bostancı Baklava Siparişi Vermek İsteyenler İçin

Dediğimiz gibi, maalesef Bostancı’da, Gaziburma Mustafa kalitesinde bir baklava satan işletme bulunmaz. Ama bunda Bostancı’nın suçu yoktur, çünkü Pendik hariç hiçbir yerde Gaziburma Mustafa kalitesinde baklava satan işletme bulamazsınız. Hem sadece baklava da değil, magnolia, sütlü nuriye, billuriye, tulumba, cevizzade, fıstıkzade, katmer, saray sarması gibi tatlıların da İstanbul’da tadabileceğiniz en güzelini Gaziburma Mustafa‘da bulabilirsiniz.