Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Beyoğlu Baklava Siparişi

Beyoğlu Baklava Siparişi

Beyoğlu Baklava Siparişi

Beyoğlu Baklava Siparişi

İstanbul’un belki de en eski, tarihi dokusunu kaybetmemiş, kaybedememiş ilçelerinden birisidir Beyoğlu. Nüfusu cumhuriyet döneminin başından itibaren yükselmemiştir, bu da ilçenin eskiden beri kalabalık ve ilgi merkezi bir yer olduğunu gösterir. İstanbul’un bu kadar göbeği diyebileceğimiz bir ilçenin, tatlılar konusunda da pek çok seçenek sunmasını bekleyebiliriz. Baklava, Beyoğlu’nda yüzyıllardır tüketilen bir tatlıdır ve birçok kuruluş size baklava sunmak görevini kendine iş bellemiştir. Beyoğlu baklava siparişi vermek isteyenler için Beyoğlu’nda pek çok çeşit bulunur fakat İstanbul en iyi baklava arama gayesindeyseniz, sizi İstanbul’un karşı tarafına, Anadolu Yakası’nın ucundaki Pendik Gaziburma Mustafa’yı tanımaya çağırıyorum.

Başlıklar

Beyoğlu İlçesi

İlk paragrafta belirttiğimiz üzere, Beyoğlu, şehrin tarihi merkezlerinden birisidir. Taksim Meydanı, Taksim Gezi Parkı gibi yerler, İstanbulluların buluşma yeri, günlerini geçirmek için seçtikleri bir cazibe merkezidir. Osmanlı zamanından kalma pek çok cami, pasaj, iş hanı, tarihi yapı, kilise, sinagog ve dükkan bulunur. Kozmopolit İstanbul’un havasını içinize çekebilmeniz için İstanbul’da uğranabilecek belki de en güzel yerdir.

Galatasaray Lisesi, Saint Benoit Fransız Lises, Avusturya Lisesi gibi pek çok köklü eğitim kurumunu da barındırır içinde Beyoğlu. Özellikle Galatasaray Lisesi, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Galatasaray’ın kuruluşuna öncülük etmiş, ve pek çok alanda Türkiye’yi ve dünyayı etkileyecek insanlar yetiştirmiş, nadide bir kurumdur. Beyoğlu’nun havası, suyu içinde barındırdığı bu köklü tarihten çokça etkilenerek günümüze kadar gelmiştir.

 

İstanbullular için bir cazibe merkezi noktasında olan Beyoğlu’nda, bu cazibeyi desteklemek adına güzel yemekler, tatlılar yapan restoranlar, tatlıcılar pek çok sayıda bulunmaktadır. Bir gününü arkadaşlarıyla Taksim’de buluşup, gün içerisinde baklava yiyerek geçirmek isteyenler için oldukça fazla olanak bulunmaktadır.

Beyoğlu’nda canınız baklava çekiyor ama aynı zamanda damak tadınızdan da ödün veremiyor olabilirsiniz. İstanbullu birisinin İstanbul en iyi baklava hizmetini talep etmesi gayet normaldir. Bu hizmeti size sunan yer, Pendik Gaziburma Mustafa’dır. Pek çok İstanbullunun da bildiği ve kabul ettiği üzere, Gaziburma Mustafa, baklavalarının lezzeti ile 7’den 70’e herkesin teveccühünü kazanmıştır. İnternet üzerinden bizim hakkımızda yapılan yorumları okuyarak, henüz denemediyseniz tatlılarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Beyoğlu Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa

Beyoğlu Baklava Siparişi 2

Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir Pendik’te bulunan tek şubesinde müşterilerine en iyi tatlı hizmetini sunma gayretindedir. Tek şubesinden verdiği hizmeti, daha da genişletmek gayreti ile artık sadece şubesinden değil, internet üzerinden ve telefonla da sipariş almaktadır. Gaziburma Mustafa’nın eşsiz lezzetine ulaşmak istiyorsanız:

Hizmet ağımız, henüz İstanbul Avrupa Yakası’na kadar genişlememiştir. Bundan ötürü Beyoğlu baklava siparişi vermek isteyenlere, yerinde hizmet sağlayamıyoruz. Fakat siz de İstanbul’da tadabileceğiniz en güzel baklavaları denemek istiyorsanız, yukarıda seçeneklerden birisini kullanarak lezzete ulaşabilirsiniz!