Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Beylikdüzü Baklava Siparişi

Beylikdüzü Baklava Siparişi

Beylikdüzü Baklava Siparişi

Beylikdüzü Baklava Siparişi

Beylikdüzü Baklava Siparişi

Evinizde oturuyorsunuz ve canınız baklava mı çekti? Veya misafir ağırlayacaksınız ve baklava ikram etmek istiyorsunuz, ya da kaybedilmiş bir halı saha maçından sonra girdiğiniz iddianın yükümlülüğü olarak baklava ısmarlamanız gerekiyor. Beylikdüzü’nde oturuyorsunuz ve baklavayı nereden sipariş edeceğinizi düşünüyorsanız, Beylikdüzü baklava siparişi için yazının devamında ilginizi çekecek şeyler bulabilirsiniz.

İstanbul’un en düzenli şehirleşmiş ilçelerinden birisidir Beylikdüzü. Gecekondu tarzı yapılaşmaya neredeyse rastlanamazken, site şeklinde toplu konutlar çok sayıda bulunmaktadır. Aynı zamanda kişi başına düşen yeşil alan oranıyla da Avrupa kentleriyle yarışabilecek düzeydedir. Caddeleri ve sokaklarının sık aralıklarla ağaçlandırılmış olduğu görülmektedir. Türkiye’nin en kozmopolit bölgelerinden birisi olması, birçok yabancı insanın ikamet etmesiyle çokkültürlü bir ilçe olarak sayabiliriz Beylikdüzü’nü. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da, İstanbul’un başına geçmeden önce Beylikdüzü Belediye Başkanı idi.

Beylikdüzü, İstanbullular tarafından çok uzakta bir yer olarak görülürdü, ta ki metrobüs hattı açılana kadar. Metrobüs hattının açılmasıyla, daha da bir İstanbul’un içine giren Beylikdüzü, o günden sonra metrobüs hat isimlerinin de yardımıyla ismi daha çok insanın aklında yer eden bir hale geldi. Bugün Beylikdüzü’ne 7/24 metrobüs hatları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Yaşar Usta, Seyidoğlu gibi baklava zincirlerinin şubesinin bulunduğu Beylikdüzü, baklavasever pek çok insana ev sahipliği yapmaktadır. Günümüz İstanbul’unda neredeyse herkesin sevdiği bir tatlı olan baklavanın, Beylikdüzü’nde de çok alıcısı bulunmaktadır. İstanbul en iyi baklava deneyimini yaşamak isteyenleri ise Beylikdüzü maalesef çok tatmin edememektedir.

Başlıklar

İstanbul En İyi Baklava – Gaziburma Mustafa

Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Baklava denilince İstanbul’da bulunan pek çok insanın aklına ilk önce Gaziburma Mustafa gelmektedir. Pendik Kuşlu Park’ın karşısında bulunan şubesi, Gaziburma Mustafa’nın ilk ve tek şubesidir. Tek şube geleneğini devam ettirdiği için lezzeti ilk günündeki güzelliği hala korumaktadır. Orijinal Gaziburma Mustafa şubesi, bugün pandemi kurallarına uygun bir şekilde, temizlik ve hijyene gereken özeni göstererek, hala müşterilerine hizmet vermektedir.

Menüsü, baklavanın yanında onlarca çeşit tatlı barındıran Gaziburma Mustafa, hizmet kalitesini arttırmak adına, artık sadece şubesinden değil, farklı sipariş yöntemleriyle de sipariş almaktadır. Enfes baklavalarımıza ulaşmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Pendik’te bulunan tek şubemize gelerek, lezzeti yerinde deneyimleyebilir,
  • Telefon numaramızı arayarak istediğiniz tatlımızdan sipariş edebilir,
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek bölümü ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Beylikdüzü Baklava Siparişi 2baklava

Beylikdüzü Baklava Siparişi – Beylikdüzü’nden Gaziburma Mustafa Baklavalarına Yolculuk

Telefonla veya internet sitemiz üzerinden verebileceğiniz siparişler, henüz tüm İstanbul’u kapsamamaktadır. Hizmet verdiğimiz ilçelere bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Maalesef hizmet verdiğimiz ilçeler arasında Beylikdüzü bulunmamaktadır, şubemizin İstanbul’daki konumuna göre diğer ucunda sayılabilecek olan Beylikdüzü’nü hizmet ağımıza katmak için gün ve gün çalışmaya devam ediyoruz. Beylikdüzü baklava siparişi vermeniz henüz mümkün değil, fakat Gaziburma Mustafa lezzetini duyup, denemek isteyenler için Pendik’te bulunan şubemiz hizmetinizdedir.