Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Beykoz Baklava Siparişi

Beykoz Baklava Siparişi

Beykoz Baklava Siparişi

Resim 2020 12 30 191927 Beykoz Baklava Siparişi

İstanbul Anadolu Yakası’nın Boğaz kenarı kısımlarının ve Karadeniz’e kıyısı olan kısımlarının büyük kısmını içine alır Beykoz ilçesi. İstanbul’un yüz ölçümü en büyük ilçelerinden birisidir. Günümüz İstanbul’unun betonlaşmış ve çarpık kentleşme ile kasvetli duvarlardan oluşan genel görüntüsünün aksine, yeşil çevresi ile insanların gönlünde ferahlık oluşturan bir yerdir. Osmanlı zamanında padişahların avlanmaya çıktığı bölgeye kurulan Beykoz, padişahın bu gezileri sayesinde saray adabından payını almıştır. Saray mutfağının gözde tatlılarından olan baklava, avlarda padişahların maiyetinde yanında getirdikleri bir tatlıdır. Günümüz Beykoz’unda da modern insanın sıkça tercih ettiği tatlıların başında gelmektedir. Beykoz baklava siparişi vermek için pek çok seçenek bulundurur fakat İstanbul en iyi baklava tadını arayanlar için, İstanbul’un aynı yakasında Pendik doğru adres olarak göze çarpar.

Paşabahçe, Anadolu Hisarı, Kanlıca gibi semtleri hala müstakil evlerin yoğunluklu olduğu bölgeler iken, İstanbul’un genel havasını yansıtan apartmanlarla çevrilmiş mahalleler de bulunmaktadır. Kavacık bölgesi, Köprü’nün Avrupa Yakası ile bağlantısını sağlayan ayağında bulunur. Bu yüzden Beykoz’un en bilinen yerlerinden birisidir ve bildiğimiz İstanbul tanımına daha çok uymaktadır. Apartman blokları şeklindeki yapısı ile daha fazla dükkanın ve işletmenin boy gösterdiği Kavacık baklava siparişi açısından da Beykoz’un ideal bölgelerinden  birisidir.

Beykoz, İstanbul’un tüm ilçeleri gibi pek çok baklavacı barındırır. Hepsinin birbirinden daha lezzetli olduğu konusunda tartışmak sonsuz bir kuyuya girmek gibi olur. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız ve İstanbul’un en iyi baklavacısından baklavayı tatmak istiyorsanız, gelmeniz gereken adres Anadolu Yakası’nın bir diğer ucu olan Pendik’tir. İnternet sitemizde ve daha birçok farklı restoran puanlama sitelerinden yorumları okuyarak görebilirsiniz. Gaziburma Mustafa baklavalarını bir kere tadanın bir daha unutması olanaksızdır. Eli lezzetli ve tecrübeli ustalarının otuz yılı aşkın süredir her gün kalitesini arttırarak yaptıkları baklavalar, bugün İstanbul’un ve Türkiye’nin dört bir köşesinden ilgi ve alaka görmektedir.

Gaziburma Mustafa – Beykoz Baklava Siparişi Verebilir Miyim?

Otuz yılı aşkın süredir lezzetinden ödün vermemek adına Pendik Batı Mahallesi’nde hizmet veren Gaziburma Mustafa, son zamanlarda büyük bir yeniliğe gitti ve telefonla ve internet üzerinden sipariş almaya başladı. İstanbul’un her yerinden insanların rağbet gösterdiği pek çok tatlımız bulunmaktadır. Ustası olduğumuz cevizli baklava, fıstıklı baklavanın yanı sıra, sütlaç, saray sarması, sarığı burma gibi tatlılarda da İstanbul’un en lezzetlisi olduğumuz iddiasındayız. Eğer İstanbul’un en iyi tatlılarını tatmak istiyorsanız:

  • Pendik’te bulunan tek şubemize gelerek sipariş verebilir,
  • Telefon numaramızı arayarak sipariş verebilir,
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek sistemini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

İstanbul’un pek çok ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır. Günün belli saatlerinde çıkan araçlarımızla, pek çok ilçeye en iyi baklava hizmetini götürüyoruz. Fakat maalesef, Beykoz Baklava Siparişi vermek isteyenler için henüz bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Hizmet alanımızı daha da genişletmek ve tüm İstanbul’a yaymak için her gün daha sıkı çalışmaktayız!

Post a Comment