Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi

İstanbul’un eski ve tarihi semtlerinden birisi olan Beşiktaş, bir bakıma şehrin atardamarlarından birisidir. Tarihi dokusu ve insanların sık sık ziyaret ettiği yerlerden birisidir. Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndan insanların, akşamlarını geçirmek, günlerini geçirmek için uğrak yerlerinden birisidir. Boğaz kıyısındaki sahilinin enfes manzarası ve ulaşım olanaklarının çokluğu bu popülerliğin sebeplerindendir. Kadıköy’den, Üsküdar’dan Boğaz üzerinde enfes bir vapur yolculuğuyla ulaşabilir, veya otobüs, metrobüs gibi karayolu ulaşım araçlarıyla Beşiktaş’a gelebilirsiniz. İstanbulluların buluşma noktası olan Beşiktaş, bu özelliği sebebiyle de pek çok kafe, restoran, tatlıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Türk insanının favori tatlılarından olan baklavayı çekerse canınız, Beşiktaş’ta bulmak konusunda zorluk yaşamayacağınız kesindir. Fakat Beşiktaş baklava siparişi vermek isteyenlerdenseniz, ve sadece en iyiyi tatmak istiyorsanız, Pendik Gaziburma Mustafa sizin için en iyi seçenektir.

Başlıklar

İstanbul’un En İyi Baklavacısı – Gaziburma Mustafa

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik Kuşlu Park’ın yanındaki şubesinde müşterilerine tatlı hizmeti vermektedir. Şubeleşmiş baklavacıların, zamanla tadının bozulduğunu, her şubede aynı lezzeti tutturamadığını duymuşsunuzdur. En lezzetli tatlıları yapan baklavacı kimliğini kaybetmek istemeyen Gaziburma Mustafa, halkın gösterdiği yoğun ilgiye rağmen, müşterilerine en iyi hizmeti sunma vazifesiyle şubeleşmemiştir.

Orijinal Gaziburma Mustafa’nın, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan şubesi, tek şubesidir. Bir kere deneyenin bir daha bırakamadığı lezzetimiz, misafirlerimizin yorumlarıyla tescillenmiştir. Pendik’e yolu düşüp fıstıklı baklavamızı deneyenlerin, bir kez daha gelip bu lezzeti tatmak için gün saydıkları olmuştur. Sadece baklava değil; sütlaç, revani, tulumba, magnolia ve daha bir sürü çeşit tatlıyı da siz damak tadına düşkün olanların hizmetine sunmaktayız.

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi

Beşiktaş Baklava Siparişi – Online Sipariş Verme

Tek şube politikamız nedeni ile, Pendik dışında başka bir yerde şubemiz bulunmamasına karşın, bu pandemi günlerinde evinin keyfinde İstanbul en iyi baklava tadını yaşamak isteyenler için yollarımız bulunmaktadır. Sipariş ağımız içinde bulunan ilçelerden, gün içerisinde online sipariş verebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden canlı destekle iletişime geçerek, veya telefon numaramızdan bize ulaşarak, istediğiniz tatlımızdan kapınıza kadar sipariş verebilirsiniz.

  • online sipariş
  • online ödeme
  • güvenli ödeme
  • taze teslimat

hizmetinlerine ulaşmak için tek yapmanız gereken bizi aramak, veya canlı destek üzerinden siparişinizi vermek. Şu an Pendik çevresindeki ilçelerin çoğuna hizmetimiz bulunmaktadır fakat maalesef Beşiktaş baklava siparişi vermek isteyenler için şu anlık bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Sipariş ağımızı geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için durmadan uğraşmaktayız. İstanbul en iyi baklava deneyimini yaşamak istiyorsanız, bizi aramayı unutmayın!