Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bayrampaşa Baklava Siparişi

Bayrampaşa Baklava Siparişi

Bayrampaşa Baklava Siparişi

Bayrampaşa Baklava Siparişi

1990 yılında, Eyüp’ten ayrılıp ilçe haline gelen Bayrampaşa, günümüzde İstanbul’un nüfus yoğunluğu en yüksek ilçelerinden birisi haline gelmiştir. 2018 verilerine göre 270 bin kişiye ev sahipliği yapan bu ilçenin nüfusunun temelleri, Balkan göçmenleri ile atılmıştır. Daha sonra 1970’li yıllarda, ilçede sanayi ve iş imkanlarının artması sebebiyle, işçi nüfusu bölgeye yerleşerek nüfusun artmasını sağlamışlardır. Günümüzde, hafif sanayi ile ekonomisini sürdüren ilçede, İstanbul’un büyük otogarlarından olan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı bulunmaktadır. Bu otogar sayesinde, günlük insan trafiğinin de yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bölgedeki insanların vakit geçirebileceği ve ekonomiyi ayakta tutan AVM’ler de bulunmaktadır. Otogarın arkasındaki bölgede açılmış olan Carreforsa ve Bauhaus, Turkuazoo ile birlikte ilçenin atardamarlarındandır. Bu kadar çok insan trafiğinin olduğu bir ilçede, hizmet ve yeme içme sektörlerinin gelişmesi ise kaçınılmazdır. Pek çok baklavacıya ev sahipliği yapan Bayrampaşa baklava siparişi vermek isteyenler için oldukça çeşit sunar.

Demirkapı Caddesi, ilçenin ticari merkezlerinden birisidir. Pek çok işletmeye ev sahipliği yapmasının yanı sıra, bu bölgede çalışan insanların ihtiyaçlarını karşılamak için lokanta ve tatlıcılara da ev sahipliği yapar. Baklava ve onlarca çeşit tatlıyı bu cadde üzerinde bulunan dükkanlardan temin edebilirsiniz.

İstanbul Baklava Nerede Yenmeli ? – Bayrampaşa

Bayrampaşa Baklava Siparişi

Bayrampaşa Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde, Kuşlu Park’ın hemen yanındaki tek şubesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri en lezzetli tatlıları müşterileriyle buluşturmayı amaçlayan Gaziburma Mustafa, lezzetini günümüze kadar korumasını ve insanların aklındaki en iyi baklavacı sıfatını ustalarının maharetli ellerine ve tek şube olarak kalmasına borçludur. Tek ve orijinal Gaziburma Mustafa, Pendik Batı Mahallesi’nde, Kuşlu Park’ın yanında bulunur. Gaziburma Mustafa Ünal bizden bağımsız bir işletmedir, karıştırmayınız.

Tek şube politikası nedeniyle, Pendik dışında başka bir ilçede şubesi bulunmayan Gaziburma Mustafa, diğer ilçelerdeki baklavaseverlere en iyi baklava hizmetini sunabilmek için sipariş yöntemlerini devreye sokmuştur. Gaziburma Mustafa’nın enfes tatlılarından denemek isterseniz şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • Pendik Kuşlu Park’ta bulunan tek şubemize gelerek istediğiniz tatlımızdan sipariş verebilir,
  • Telefon numaramızdan bize ulaşarak tatlı siparişini iletebilir,
  • İnternet sitemiz üzerinden canlı destek ile iletişime geçerek Gaziburma Mustafa lezzetini deneyimlebilirsiniz.

Sadece baklava değil, onlarca çeşit tatlısı ile sizlere hizmet sunan Gaziburma Mustafa, Pendik ve çevresindeki pek çok ilçeye hizmetlerini götürmektedir. Hangi saatlerde, nereden sipariş verebileceğinizi buradan görebilir, güvenli ödeme garantisi ve taze siparişler ile tatlının en iyisini deneyebilirsiniz. Bayrampaşa baklava siparişi vermek isteyenler için, henüz bir sipariş imkanı olmasa da, sipariş ağımızdaki yerlerden sipariş verebilirsiniz!

Post a Comment