Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Batı Mahallesi’nde Tatlı

Batı Mahallesi'nde Tatlı

Batı Mahallesi’nde Tatlı

Batı Mahallesi'nde Tatlı

Batı Mahallesi’nde Tatlı

Pendik’in çarsısı genel anlamda iki mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler Doğu ve Batı Mahalleleridir. Bu mahallelerde yaşayan insanların tatlıyı çok sevdiği bilinmektedir. Bu sevgilerinin temelinde Gaziburma Mustafa’nın eşşiz tadı yattığı düşünülmektedir. Gaziburma Mustafa, Pendik Çarşı’yı oluşturan yerlerden olan Batı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Batı Mahallesi’nde tatlı yemek isteyen insanlar birçok çeşit alternatif bulunmaktadır. Sokak tatlıcıları ve bir sürü tatlı restoranının arasında en popüleri ve tadı en güzel olanı Gaziburma Mustafa’dır. Bu alternatifler arasında halkın seçimi her zaman Gaziburma Mustafa olmuştur. Gaziburma Mustafa’nın tatlı çeşitliliği ve eşi bulunmaz lezzeti ile her zaman halkın ilk seçimi olmuştur.

Batı Mahallesi’nde Tatlı Yemenin Bir Numaralı Adresi

Tek şubesiyle yıllardır halka en üst düzey hizmeti veren Gaziburma Mustafa Batı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Pendik çarşısında mahallelerin birbirine çok yakın olması sebebiyle sadece Batı Mahallesi’nde değil, Doğu Mahallesi’nde tatlı yemek isteyen insanların da bir numaralı seçimidir. Çok lezzetli tatlılarının yanı sıra halkın gözünde bu seviyeyi korumasının sebebi güler yüzlü çalışanlarıdır. Mekana girişinizden itibaren sizi güler yüzüyle karşılayan elemanlar, olağanüstü lezzetteki tatlıları yerken aynı zamanda kendinizi değerli hissetmenizi sağlarlar. Bu hizmetleriyle Gaziburma Mustafa, Batı Mahallesi’nde tatlının bir numaralı adresidir. Bu ünü sadece bulunduğu yer olan Batı Mahallesi ile kalmıyor, aynı zamanda Doğu Mahallesi’nde tatlı yemenin de bir numaralı adresidir. Pendik çarşısında insanlara nerede tatlı yemeniz gerektiğini sorduğunuzda herkes bir ağızdan Gaziburma Mustafa’yı göstermektedir.

Gaziburma Mustafa’nın bu namını oluşturmasında aynı zamanda çok çeşitli olarak sunduğu tatlılar da etkili olmuştur. Bu çeşitlerden bahsetmemiz gerekirse fıstıklı baklava, cevizli baklava, magnolia, burma kadayıf, billuriye, şöbiyet, şekerpare ve tulumbayı söyleyebiliriz. Çok fazla çeşidiyle hizmet veren Gaziburma Mustafa, hangi tatlıyı yemek isterseniz isteyin, Batı Mahallesi’nde  yemek istediğinizde gelmeniz gereken yerdir. Bahçelievler Mahallesi’nde tatlı yemek isterseniz veya Doğu Mahallesi’nde tatlı yemek isterseniz de bu özelliklerinden dolayı Gaziburma Mustafa en iyi seçim olarak akıllara gelmektedir. Gaziburma Mustafa Batı Mahallesi’nde bulunmasına rağmen, bazen önündeki sıra Doğu Mahallesi’ne kadar uzanmaktadır. İnsanların Gaziburma Mustafa’yı tercih etmesinin ve mekanın bu popülerliği, kalitenin ve hizmette sınır tanımazlığın kanıtı olarak görülmelidir.