Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bakırköy Baklava Siparişi

Bakırköy Baklava Siparişi

Bakırköy Baklava Siparişi

Bakırköy Baklava Siparişi

Bakırköy ilçesi, İstanbul’un en köklü yerlerinden birisidir. 1990 yılında Türkiye’nin en kalabalık ilçesi idi ve kalabalık İstanbul nüfusunun beşte birini bünyesinde barındırmaktaydı. Fakat önce 1989 yılında Küçükçekmece’nin, 1992 yılında ise Bahçelievler, Bağcılar, Güngören ilçelerinin Bakırköy’den ayrılması ile nüfusu azaldı. Fakat halen İstanbul’un ekonomisinin merkezinde bulunmaktadır. Galleria, Atrium, Carousel, Town Center, Marmara Forum gibi AVM’ler Bakırköy’de oldukça fazla sayıdadır. Hatta, Bakırköy ilçesindeki AVM sayısı, Avrupa’nın 11 ülkesindeki AVM sayısından daha yüksektir. Slovenya ve Hırvatistan, bu ülkelerden sadece ikisidir. Bu kadar AVM yoğunluğu olunca, hizmet sektörünün de Bakırköy’de gelişmemesi işten bile değildir. Onlarca farklı markanın franchise şubeleri, özgün restoranlar ve tatlıcılar oldukça fazla sayıda Bakırköy’de bulunmaktadır. Bakırköy baklava siparişi vermek isteyen tatlıseverler için de pek çok seçenek içermektedir. Fakat İstanbul en iyi baklava deneyimini yaşamak isteyenler için uygun ilçelerden birisi değildir.

Baklava, Türk mutfağında önemli yeri bulunan, çoğu kişi tarafından sevilerek tüketilen ve damakların iyisini anlayabildiği bir tatlıdır. Fıstıklı baklava, cevizli baklava gibi baklava çeşitleri, bu mutfağın daha da çeşitlenmesini sağlamıştır. Saray mutfağından günümüze kadar gelen bu tatlı, İstanbul’da yüzyıllardır bulunmakta ve gün geçtikçe tadı daha da güzelleşmektedir. İstanbul’un ve Bakırköy’ün her mahallesinde bir baklavacı bulabilirsiniz. Bakırköy’de Aşklava, Emiroğlu, Faruk Güllüoğlu gibi baklavacıların şubeleri bulunmaktadır. Canı baklava geçen Bakırköylüler buralardan ve daha pek çok yerden baklava siparişlerini verebilirler.

Bakırköy Baklava Siparişi – İstanbul En İyi Baklava Nerede Yenir ?

Bakırköy Baklava Siparişi

Bakırköy’de pek çok baklava siparişi verebileceğiniz ve baklava tadabileceğiniz mekan bulunmaktadır. Fakat daha özel bir deneyim yaşamak isteyen, damağının en iyi baklavaya layık olduğunu düşünenler için, Pendik Gazibuma en iyi seçenektir. Hakkımızda olan yorumları okuyarak, Gaziburma Mustafa’nın İstanbul’un en iyi baklava yapan işletmesi olduğunu anlayabilirsiniz. Tek şube tek lezzet politikası ile yola çıkmış olan Gaziburma Mustafa’nın tek şubesi, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bakırköylü baklavaseverler, bu lezzeti tatmak için şu yolları kullanabilirler:

Menümüzde sadece baklava ve baklava çeşitleri değil, sütlaç, tulumba, magnolia gibi onlarca çeşit tatlı bulunmaktadır. Daha önce tatmadıysanız, bu lezzetten daha fazla mahrum kalmayın. Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak tatlı siparişinizi verin ve lezzetin keyfini çıkarın!