Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler, İstanbul’un nüfus yoğunluğu yüksek olan ilçelerinden birisidir. Yaklaşık 600 bin kişinin ikamet ettiği bu ilçe, 1992 yılında Bakırköy ilçesinden ayrılarak ilçe olmuş Bağcılar gibi ilçelerdendir. Yakınlarında bir sanayi bölgesi bölgesi bulunması, ve Marmara Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi gibi üniversite kampüslerine ev sahipliği yapması dolayısıyla bu bölgede yaşam hareketli ve nüfus fazladır. Öğrenci, ve çalışan nüfusunun fazlalığı, bölgede hizmet sektörünün gelişmesini zorunlu kılmıştır. Kafe, restoran, lokanta, fast-food franchise’ları başta olmak üzere binlerce çeşit bulabilirsiniz. Tatlı severleri düşünerek açılan pek çok tatlı satan işletme de bulunmaktadır. Bahçelievler’de bulunan işletmeler müşterlerine baklava hizmeti de vermektedir fakat İstanbul en iyi baklava peşindeyseniz, maalesef Bahçelievler’de bulamayacaksınız. Bahçelievler baklava siparişi vermek isteyenleri, Pendik’te şubesi bulunan ve yakın ilçelerden online sipariş verebileceğiniz Gaziburma Mustafa’ya yönlendirmek isteriz.

Başlıklar

Yenibosna Baklava Siparişi

Yenibosna, Bahçelievler’in en bilinen mahallelerinden birisidir. Bahçelievler Stadı’na da ev sahipliği yapan Yenibosna, 1990 yılı sonrası plansız bir nüfus artışı yaşamış ve bölgenin batı kısmı sanayi bölgesi olarak kalırken, doğusu yerleşim bölgesi olmuştur. Günümüzde inşa edilen Altınyıldız Blokları, İhlas Evleri gibi siteler sayesinde bölgenin hareketliliği daha da artmıştır. Kalabalık İstanbul’un ulaşım rotalarının merkezinde olması sebebiyle, nüfusundan çok daha büyük bir insan trafiğiyle karşılaşmaktadır. İnsanlar ‘yol üzerinde’ bulunan Yenibosna’da durup yemek yemek, tatlı yemek gibi ihtiyaçlarını karşılamak istemektedir. Usba Baklava & Cafe gibi baklavacılara ev sahipliği yapar Yenibosna. Fakat Yenibosna baklava siparişi vermek isteyenler ve sadece en iyisini tatmak isteyenler için Pendik Gaziburma Mustafa’yı tavsiye ediyoruz.

Neden Gaziburma Mustafa?

Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesiyle müşterilerine İstanbul en iyi baklava hizmeti vermektedir. Menüsünde onlarca çeşit tatlı bulunsa da, cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi çeşitleri Gaziburma Mustafa’nın imzasıdır. Kalitesinin tescili:

ile tescil edilmiştir.

Bahçelievler Baklava Siparişi

Bahçelievler Baklava Siparişi Nasıl Verebiliriz?

‘Tek şube tek lezzet’ parolası ile yola çıkan Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir bu geleneği devam ettirmekte, Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan şubesinde hizmet vermektedir. Fakat lezzeti tatmak için tek yol dükkanı ziyaret etmek değildir. İnternet sitesinde bulunan canlı destek kısmıyla iletişime geçip sipariş verebilir, veya telefon numarasından ulaşarak baklava siparişinizi verebilirsiniz. Maalesef şu an Bahçelievler baklava siparişi alamıyoruz, fakat Pendik ve yakın ilçelerde bulunarak Gaziburma Mustafa’dan baklava siparişi verebilir, İstanbul en iyi baklava keyfini yaşayabilirsiniz!

Post a Comment