Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Bağcılar Baklava Siparişi

Bağcılar Baklava Siparişi

Bağcılar Baklava Siparişi

Bağcılar Baklava Siparişi

Bağcılar, İstanbul’un nüfus yoğunluğu en yüksek ilçesidir. 740 bine yakın kişiye ev sahipliği yapan Bağcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Eski adları Çıfıtburgaz ve Yeşilbağ olan bu ilçe, 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe haline gelmiştir. Avrupa yakasında TEM otoyolu ile E-5 arasında konumlanır Bağcılar. Gelen yoğun iç göç nedeni ile nüfusu hızla artan Bağcılar’ın aktif nüfusunun 1/3’ü 7-22 yaş arasındadır. Gençlerin oranının bu kadar yüksek olduğu bir ilçede, hizmet sektörünün gelişmesi işten bile değildir. Pek çok lokanta, restoran bulunduran Bağcılar, aynı zamanda pek çok tatlıcıyı da bünyesinde barındırır. Özellikle baklavanın çok popüler olduğu ilçede, İstanbul en iyi baklava yapan Gaziburma Mustafa’nın şubesi bulunmamaktadır, Bağcılar baklava siparişi için çok elverişli bir konum değildir.

Bu yüksek nüfuslu ilçenin ekonomisi büyük oranda tekstil sektörünün etrafında döner. Tekstilkent, İstoç, Oto Center, Massit, İkitelli OSB gibi yerler de Bağcılar’da bulunur. Bu ekonomi bölgeleri, Bağcılar’ı ayakta tutan bölgelerdir, aynı zamanda insanlarını da. Bu bölgelerde çalışan insanlar, akşam yorgunluğuyla bir tatlı yemek istedikleri zaman, İstanbul en iyi baklava Gaziburma Mustafa’ya ulaşmaları kolay değildir.

Kemerburgaz Üniversitesi’ni de içinde bulunduran Bağcılar, üniversite öğrencisi genç nüfusa da ev sahipliği yapar. Bu yaştaki öğrenciler, kendilerine ders çalışmaları için beyne şeker gitmesi gerektiği gibi bahaneler sunarak sık sık tatlı yerler. Tulumba, şekerpare gibi tatlılar seven bu kitle, baklavaya ise hayrandır. Fakat İstanbul trafiği gibi büyük bir sorun ve mesafeler, Pendik Gaziburma Mustafa lezzeti ile aralarına mesafe koyar.

Bağcılar Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa, Bağcılar Baklava Siparişi Alıyor Mu?

1984’te yola çıktığında, tek şube tek lezzet mottosunu belirlemiş olan Gaziburma Mustafa, 30 yılı aşkın süredir hala tek şubesinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiği süre içerisinde, lezzetinin şöhreti ilçe sınırlarını aşmış, Pendik’i geçerek tüm İstanbul’a yayılmıştır. Farklı bölgelerden Pendik’e yolu düşüp, bir kere Gaziburma Mustafa lezzetlerini tatmış olanların, Pendik’e gelme sıklıklarını arttırdıkları gözlemlenmiştir. Bağcılar’da ikamet edip, baklava siparişi vermek isteyen pek çok müşterimiz de aradaki mesafeden şikayet etmekte olup, bu lezzete daha kolay erişmek istiyorlar.

Artık Gaziburma Mustafa’nın internet sitesi üzerinden canlı destek hattını kullanarak baklava siparişi verebiliyorsunuz. Şu anda 8 farklı ilçeye hizmet sunuyoruz, ileride bu hizmet ağımızı geliştirmek istesek de, maalesef şu an Bağcılar’a baklava siparişi götüremiyoruz. Bağcılar baklava siparişi vermek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz: