Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar, 2018 verilerine göre 450 bine yakın olan nüfusuyla İstanbul’un kalabalık ilçelerinden birisidir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesi, Marmara denizine kıyısı olan sahil ilçelerinden birisidir. 2000’li yılların başından beri nüfusu hızla artmakta olan Avcılar, bu nüfusu içerisindeki 10 mahalleye sığdırmaktadır. Özellikle İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nü bulundurmasıyla bilinen Üniversite Mahallesi, gençlerin ikamet ettiği bir mahalledir. Gençlerin olduğu yerde de hizmet olması gerekir. Yeme içme hizmetinde oldukça fazla seçeneğe sahip olan Avcılar, özellikle tatlıcılar konusunda gelişmiştir diyebiliriz. Avcılar baklava siparişi vermek isteyenler için onlarca seçenek bulunsa da, İstanbul en iyi baklavaya erişimleri maalesef kolay değildir. Şehrin diğer ucu sayılabilecek Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa, en iyi baklava tanımını kesinlikle karşılamaktadır.

Metrobüs hattı İstanbul’da devreye girdikten sonra, ne kadar kalabalık olursa olsun ulaşımı kolaylaştırdığı gerçeği inkar edilemez. İnsanları kıtalararası taşıyan bu toplu taşıma aracı, pandemi döneminde olmamıza rağmen günde milyonlarca İstanbullu tarafından kullanılmaktadır. Metrobüsü bilenlerin de aşina olduğu üzere, çoğu hat Avcılar’a kadar gider. 34AS olarak bilinen Avcılar-Söğütlüçeşme hattı bunların en popülerlerindendir. İstanbul’u sırtında taşıyan metrobüsün, son durağı Avcılar’dır. Bu da ilçenin değerini katlayan şeylerden sadece birisidir.

Başlıklar

Avcılar’dan Pendik’e – Lezzete Yolculuk

Avcılar Baklava Siparişi

Avcılar Baklava Siparişi

Metrobüsün Avcılarlılar için bir diğer önemi ise, onları İstanbul en iyi baklavacıya götürecek araç olmasıdır. Örneğin Gümüşpala mahallesi baklava siparişi vermek isteyen birisi, elbette İstanbul’da bulabileceği en iyi baklavayı hak eder. Baklavaya yolculuk da, metrobüste başlar. Gaziburma Mustafa’nın ustası olduğu cevizli baklava, fıstıklı baklava yemek için Avcılar’dan Söğütlüçeşme’ye gelmek ilk adımdır. Baklava kalori dert edenler için de, alacakları kaloriyi telafi edebilecekleri bir yolculuk olacaktır. Söğütlüçeşme’ye vardıktan sonra, Marmaray’ı kullarak yaklaşık 35 dakikalık bir yolcuğun ardından Pendik durağında inmeniz gerekiyor. Pendik durağında indikten sonra yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinden sonra Gaziburma Mustafa’nın tek şubesine ulaşabilirsiniz. Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir hizmet verdiği tek şubesinde, lezzeti tatmak isteyenleri her zaman beklemektedir. Avcılar baklava siparişi vermek isteyen ve en iyiyi arayan bir damak için yol özetle bu şekildedir:

  • Metrobüs kullanarak Söğütlüçeşme’ye gelmek
  • Söğütlüçeşme’den Marmaray’a binerek Pendik’e gelmek
  • Pendik durağından sonra 5 dakikalık bir yürüyüş sonrasında Gaziburma Mustafa’ya ulaşabilirsiniz.

Online Avcılar Baklava Siparişi Vermek İçin

Avcılar Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa, internet üzerinden satışları yakın zamanda başlattı. Tek şube tek lezzet parolasıyla yola çıkmış olan kurumumuz, lezzetini daha fazla insanla buluşturabilmek için artık online sipariş de alıyor. Maalesef, henüz Avcılar’a kadar hizmet veremiyoruz. Sipariş verebileceğiniz ilçelerin listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Onlarca tatlıda, İstanbul’un en iyisi olma iddiası bulunan Gaziburma Mustafa, bu iddiayı sizlerden gelen geri dönüşlere dayanarak yapmaktadır. Amacımız, zamanla lezzetimizi İstanbul’un dört bir köşesine götürmek olsa da, şu anlık maalesef hizmetlerimiz birkaç ilçe ile sınırlı. Fakat Avcılar baklava siparişi vermek istiyorsanız:

  • Pendik’te bulunan şubemize gelebilir,
  • Hizmet sınırlarımız içerisindeki ilçelerden telefon ederek, veya internet sitemizden canlı destek ile sipariş verebilirsiniz.

Post a Comment