Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir, 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye, ve Üsküdar’ın bir kısmı alınarak ilçe olmuştur. Kurulduğunda 350 bine yakın bir nüfusa sahipten, günümüzde nüfusu 450 bini aşmıştır. İlçede pek çok rezidans, site tarzı yapılaşma bulunmaktadır. İlk başta kurulurken Erengazi olarak düşünülen ismi, halkın isteği doğrultusunda son dakikada Ataşehir adını almıştır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün ayağına yakın olması sebebiyle 80li yıllardan sonra nüfusu yoğunlaşan bu bölge, bugün onlarca site ve rezidansa ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus bu kadar artınca, hizmet sektörüne olan ihtiyaç da aynı denli yükselmiştir. Yeme içme ve tatlı sektörlerinde, içinde bulunan onlarca alışveriş merkezi sayesinde pek çok seçeneği bulunan Ataşehir baklava siparişi vermek isteyenler için de uygun bir lokasyondur.

Brandium, Optimum, Novada, Carrefour, Palladium gibi alışveriş merkezlerini içinde bulunduran Ataşehir, bölgenin ekonomik merkezliğini de yapmaktadır. Batı Ataşehir kısmı oldukça gelişmiş olan ilçe, tatlıcılar ve tatlı çeşitleri konusunda da pek çok seçenek sunar. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, şöbiyet, sütlaç gibi tatlıları tatmak isteyenler için Ataşehir’de pek çok seçenek bulunur. Fakat Ataşehir, İstanbul en iyi baklava hizmeti veren Gaziburma Mustafa’nın sipariş alanı içerisinde değildir. Maltepe’ye, Kartal’a, hatta Sancaktepe’ye kadar baklava siparişi götüren işletmemiz, henüz Ataşehir’i sipariş ağı içine dahil etmemiştir.

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir Baklava Siparişi

Ataşehir Baklava Siparişi

Başlıklar

Ataşehir Baklava Siparişi – Gaziburma Mustafa’ya Nasıl Ulaşabilirim ?

Ataşehir, pek çok ulaşım ağının içinde yer alan bir bölgedir. Kadıköy’e, Üsküdar’a, metro hatlarına gece geç saatlere kadar ulaşabilirsiniz. Ataşehir’den Gaziburma Mustafa’ya ulaşmak için, Kadıköy’e gidebilir, oradan Marmaray kullanabilirsiniz, veya M6 metro hattı üzerinde bir duraktan Pendik durağına kadar giderek, Gaziburma Mustafa’ya 15 dakika yürüme mesafesine varmış olursunuz. En fazla 1 saatinizi alacak(trafik yoğunluğuna göre) bir yolculuktan sonra, Pendik’in baklavaları ile meşhur tatlıcısı Gaziburma Mustafa’ya ulaşabilirsiniz. Artık, tek yapmanız gereken bir porsiyon istediğiniz tatlımızdan sipariş etmek. İlk çataldan sonra, bizden vazgeçemeyeceksiniz.

Online Baklava Siparişi

Gaziburma Mustafa, tek şube tek lezzet parolasıyla çıktığı yolda, artık lezzetini tüm İstanbul’a yaymak gayesinde bulunuyor. Bu amaçla, internet üzerinden sipariş verebilmeniz artık mümkün. Lezzetimizin müptelaları için güzel bir haber! Artık İstanbul en iyi baklava deneyimi için 3 seçeneğiniz var:

  • Pendik’e gelerek, lezzeti yerinde tatmak
  • Telefon numaramızı arayarak sipariş vermek
  • İnternet sitemiz üzerinden bize ulaşarak sipariş vermek.

Bizim hakkımızdaki yorumları bir arkadaşınızdan, veya internet üzerinden okumuş olabilirsiniz. En iyisi olduğumuz tatlılarımızı sipariş etmek için, yöntemleri yukarıda bulabilirsiniz. Henüz Ataşehir’e kadar hizmet veremesek de, bir gün Ataşehir baklava siparişi vermek isteyenler de evlerinin rahatlığına bu keyfe varabilecekler!