Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Atalar Baklava Önerisi

Atalar Baklava Önerisi

Atalar Baklava Önerisi

Atalar Baklava Önerisi

Atalar Baklava Önerisi

Atalar, İstanbul’un Kartal ilçesinin mahallelerinden birisidir. Atalar mahallesinin ismi yakın zamanda Atalar olmuştur. Atalar isminden önce Rahmanlar olarak anılırdı bu mahalle. Minibüs caddesi olarak bilinen cadde, Atalar’ın içinden geçer. Bu sebep dolayısıyla Atalar için çok merkezi bir konumda bulunmaktadır diyebiliriz. Trenyolunun aşağısı olarak bilinen sahile yakın kısımlarında genelde site şeklinde, deniz manzaralı yapılaşmalar görülür ve bu evlerin fiyatı daha yüksektir. Atalar, yaşayanlarının isteklerini karşılama konusunda her şeye sahiptir. Tatlıcılar da çok fazla bulunmaktadır fakat Atalar baklava önerisi isteyenler için, Atalar’a yakın olan Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’yı öneririm.

Atalar, minibüs caddesi üzerinde bulunur ve Pendik-Kadıköy hattı olarak bilinen minibüs hattının güzergahı üzerindedir. Neredeyse dakikada bir kalkan bu minibüsler, bu hat üzerinde ulaşımı çok hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Atalar’da bulunan çok sayıda dershane, lise, temel lise sebebiyle, Atalar’da yaşamayan insanlar da sık sık burada ekonomiyi döndürmektedir. Kafe, restoran, pastane gibi işletmeler öğrencilere çok iş yapmaktadır. Pendik-Kadıköy minibüslerinin yarattığı kolaylıkla, Atalar’dan Pendik’e ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürmektedir. Bu 15 dakikalık yolculuk sonrası, İstanbul’daki en iyi baklavacıya ulaşıp, bu enfes tadın keyfine varabilir herkes.

Gaziburma Mustafa; cevizli baklava, fıstıklı baklava, billuriye, şekerpare, katmer, burma kadayıf, şöbiyet, dürüm, fıstıkzade, dolama, cevizzade ve daha bir sürü çeşidiyle otuz yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi baklavayı tattırma amacındadır.

Atalar Baklava Önerisi İsteyenler İçin

Atalar mahallesinde çok sayıda baklava ve başka tatlılar satan dükkanlar bulunmaktadır. Hiç Gaziburma Mustafa’nın cevizli baklavasını tatmamış olanlar için buralardaki baklavalar ve diğer tatlıların tadı güzelmiş gibi gelebilir. Atalar’dan tren istasyonuna binip Pendik durağında inerek, veya Atalar’dan Pendik-Kadıköy hattı minibüslere binip son durakta inerek, Gaziburma Mustafa’nın sadece 5 dakika uzağına gelmiş olursunuz. 5 dakika yapacağınız yürüme sonrası, İstanbul’da tadabileceğiniz en iyi baklavaya ulaşmış olursunuz. Gaziburma Mustafa’nın baklavalarını bir kere tadanlar için, bir daha tatmak sadece zaman yaratma meselesidir. Gaziburma Mustafa baklavasını tadıp, Pendik’te yaşamayan insanların, bu efsane lezzet için düzenli olarak Pendik’e gelmeleri bilinen bir durumdur. Otuz yılı aşkın süredir tek şubesiyle Pendik Batı Mahallesi’nde hizmet veren Gaziburma Mustafa, baklava önerisi isteyen herkes için bir numaralı tavsiyedir.

Post a Comment