Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Arnavutköy Baklava Siparişi

Arnavutköy Baklava Siparişi

Arnavutköy Baklava Siparişi

Arnavutköy Baklava Siparişi

Arnavutköy Baklava Siparişi

Arnavutköy baklava siparişi nasıl verilir, nereden vermeliyim gibi sorular, pek çok Arnavutköylünün, veya iş ya da başka bir sebep gereği Arnavutköy’de bulunanların aklına gelmiştir. İstanbul’un Karadeniz’e kıyısı olan ilçelerinden birisi olan Arnavutköy, baklavacı, tatlıcı gibi konularda diğer ilçeler kadar şanslı değildir. Şubeleşmiş baklavacıların şubeleri, veya başka baklavacılar bulunur tabii ki, fakat bu çeşitlilik Anadolu Yakası ile karşılaştırınca düşüktür. Arnavutköy’e yakın olmasa da, İstanbul en iyi baklava yiyebileceğiniz yer Pendik Gaziburma Mustafa’dır.

Adı, Osmanlı zamanında bu bölgede yaşayan bir Arnavut’tan gelmektedir Arnavutköy’ün. Edirne’ye yani Avrupa’ya giden yol üzerinde bulunan bu bölge, gelen geçen yolcular tarafından bölgede bir Arnavut’un yaşaması sebebiyle, Arnavut’un Köyü ismini almıştır. Bu isim de zamanla evrilerek Arnavutköy’e dönüşmüştür. 1955 yılında yaklaşık bin kişinin yaşadığı bu bölge, İstanbul’un nüfus artışından nasibini alan yerlerden birisidir. En son kayıtlara göre nüfusu 280 bin civarındadır.

2018 yılında açılan İstanbul Havalimanı’nın Arnavutköy’de olması da bölgenin değerini daha da arttırmıştır. Nüfusun ve ekonomik faaliyetlerin gün geçtikçe daha da gelişmesi beklenmektedir. Nüfus arttıkça hizmet sektörüne, yeme-içme ve tatlı sektörlerine olan ilgi ve ihtiyaç da artacaktır. Arnavutköylü baklavaseverlerin şu an çok seçeneği olmasa da, bu imkanlar ileride artacaktır.

Başlıklar

Arnavutköy Baklava Siparişi Vermek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

İlçede Faruk Güllüoğlu gibi şubeleşmiş baklavacıların şubeleri bulunur. Kutay Baklava, Baklavacı Şemsettin gibi daha pek çok tatlıcı da bulabilirsiniz. Fakat, İstanbul en iyi baklava deneyimini yaşamak isteyenler için çok uygun bir yer değil Arnavutköy. Bu deneyimi yaşayabileceğiniz yer olan Gaziburma Mustafa’nın tek şubesine, veya sipariş götürdüğü ilçelere dahil değildir. Gaziburma Mustafa’yı tercih etmek için pek çok sebep bulunur:

İstanbul En İyi Baklava Deneyimi İçin

Arnavutköy Baklava Siparişi 2

Maalesef Arnavutköy’e şu anda sipariş alamıyoruz veya şubemiz bulunmuyor. Fakat yolunuz bir gün Pendik’e düşerse, leziz cevizli baklava, fıstıklı baklava, şöbiyet, billuriye gibi tatlılarımızı denemenizi öneririz. Pendik çarşısında Dr. Orhan Maltepe Caddesi üzerinde bulunan şubemize gelerek, istediğiniz tatlımızdan bir porsiyon sipariş ederek mutluluğu tadabilirsiniz.

Lezzetli tatlılarımızı denemek için illa Pendik’e gelmenize de gerek yok. Pendik’in çevre ilçelerinde bulunuyorsanız, bizden sipariş verebilirsiniz. Maltepe baklava siparişi, Sultanbeyli baklava siparişi vermek isteyenleri de düşünerek oluşturduğumuz sipariş sistemiyle enfes tatlılarımızı tadabilirsiniz. 9 farklı ilçeden tatlı siparişi verebilirsiniz. Bu ilçeler Pendik, Tuzla, Maltepe, Kartal, Çayırova, Darıca, Sancaktepe, Sultanbeyli, Gebze olarak sıralanabilir. Sipariş vermek için iki yoldan birini kullanabilirsiniz.

Arnavutköy Baklava Siparişi Saatleri

Arnavutköy Baklava Siparişi Saatleri

Şu anlık Arnavutköy baklava siparişi alamasak da, İstanbul en iyi baklava deneyimi için 9 ilçeden birisinde bulunmanız yeterli. Lezzete hiç bu kadar yakın olmamıştınız!