Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi

Anadolu Yakası Tatlı'nın Adresi

Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi

İstanbul tarihi çok eskilere dayanan bir şehirdir. İlk çağlardan beri bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan İstanbul, büyük imparatorluklara da başkentlik yapmasıyla bilinmektedir. Yedi tepe üzerine kurulan bu şehirde tarihi ve doğal birçok güzellik bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak iki yakadan oluşur ve özellikle Anadolu yakası çok güzel bir yerdir. Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik gibi çok güzel ilçeler bulunmaktadır. Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’dır. Pendik birçok toplu ulaşım aracının merkezinde bulunur ve ulaşımı çok kolaydır. Pendik’e ulaşmak için Anadolu Yakası’nın her yerinden tek vasıta kullanarak ulaşabilirsiniz.

Tren istasyonu, minibüs durakları, metro istasyonu gibi birçok toplu ulaşım aracının merkezinde bulunan Pendik ilçesi, 2017 verilerine göre 697 bin 260 kişilik bir nüfusa sahiptir. Bu nüfus sayısıyla Anadolu Yakası’nın en fazla nüfusa sahip ikinci ilçesi olmuştur. Toplu taşıma istasyonlarının merkezi olmasında bu nüfus yoğunluğunun etkisi büyüktür. Pendik’in bu ulaşım kolaylığının yanı sıra en ilgi çekici özelliklerinden birisi Gaziburma Mustafa’ya ev sahipliği yapmasıdır. Bu sebepten ötürü Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi, Pendik olmuştur. Bu ulaşım kolaylığı, Gaziburma Mustafa’yı Anadolu Yakası’ndaki bütün tatlısever insanlar için odak noktası haline getirmiştir. Kartal, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar gibi Anadolu Yakası’nda farklı ilçelerde yaşayan tatlı sever insanlar, Pendik’e tek vasıtayla gelerek, Gaziburma Mustafa’nın eşsiz tadını deneyebilirler.

Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi Neresidir ?

Bu tanımı duyunca Kartal, Pendik ve Maltepe’deki herkesin aklına Gaziburma Mustafa gelir. Gaziburma Mustafa yıllardır müşterilerine büyük bir ilgi ve alakayla hizmet etmektedir ve tatlılarının eşsiz tadının başka bir yerde eşi veya benzeri olduğu görülmemiştir. Özellikle harika tadıyla baklavası çok ünlüdür. Anadolu Yakası’ndan insanlar bu harika baklavaya adeta bağımlı olurlar. Kapısında bazen metrelerce sıra olan Gaziburma Mustafa, tek şubesiyle Pendik’in Batı Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Tek şubesiyle bu kadar iyi hizmet veren Gaziburma Mustafa, ününü tatlılarının eşşiz tadı ve güzel müşterilerinin bu tadı yaymak isteyerek arkadaşlarına anlatmasıyla dilden dile dolaşmaktadır. Şu ana kadar Gaziburma Mustafa’nın harika tatlılarını tadmamış olan misafirlerimizi her zaman Pendik’e bekleriz.

Anadolu Yakası Tatlı'nın Adresi

Anadolu Yakası Tatlı’nın Adresi

Post a Comment