Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

Magnolia

Magnolia

Magnolia

New York’ta ortaya çıkan ve Türkiye’de de oldukça sevilerek tüketilen magnolia, ülkemizdeki insanlar tarafından oldukça benimsenmiş durumda. Bir çoğumuzun tatlı konusunda benimsediği tatlar genelde baklava tarzı şeyler olsa da yavaş yavaş damak tadımıza çok daha yeni lezzetler getirmeye ve bu durumu benimsemeye başladık diyebiliriz. Hafif ama aynı zamanda lezzetli olan tatlımız Magnolia kendine has kreması ile damaklarımızı şenlendiriyor.

New York’un ünlü kafelerinden birinde ortaya çıkan Magnolia birçok kişinin de göz bebeği oldu. Bayıcı bir kıvamının olmaması, diğer tatlılara göre kalori bakımından çok daha düşük olması nedeniyle oldukça fazla tüketilen bu tatlı eşsiz kreması ve bisküvi le yapılıyor. Kimi zaman süslemesinde muz ve çileğin de kullanılarak damaklara olduğu kadar gözlere de hitap etmeyi başaran Magnolia, tatlı klasiklerimizin arasında yer alıyor. Bir kaç yıl öncesine kadar adını bile bilmediğimiz bu tatlı şimdiler de birçok evde bulunuyor. Yemek sonrası veya yemek sırası farketmeksizin kolay bir şekilde tüketilebilen ve mideleri yormayan tatlımız Magnolia lezzetinden ödün vermiyor.

Her tatlının bir sırrı olduğu gibi Magnolia’nın da bir sırrı var. Baklavanın şerbeti içi harcı nasıl yapan kişiye göre değişim gösteriyor ve her zaman her yerde iyi yapılamıyorsa Magnolia’da da bu aynı şekilde. Dışarıdan bakıldığında kolay gibi gözüken bu tatlı aslında tamamen kıvamının tutturulması ile ilgili. Bisküvilerin üzerine eklenen o hafif ve lezzetli krema yapan kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Her işi ustasına bırakmak gerekir sözünün tam da bu noktada haklı olduğunu anlayabiliriz. Öyle ki bu kremanın kıvamını tutturmak hiç de sanıldığı kadar kolay değil. Özellikle sürekli olarak Magnolia tüketen ve Magnolia’yı bir vazgeçilmez olarak gören kişiler bunu kolay bir şekilde anlayabilir. Sürekli olarak yenildiğinde kıvamının nasıl olması gerektiğine sizler yerine damak tadınız karar veriyor.

İstanbul İçin Magnolia Önerisi

Kıvamı güzel ve hafif olan Magnolia’yı sizlerde ustasından yemek gerektiğini düşünüyorsanız Gaziburma Mustafa’nın eşsiz lezzetine güvenebilirsiniz. Hem kıvamı hem tarifi hem de sunumu açısından benzeri olmayan Gaziburma Mustafa, bir marka standardı haline gelmiş ve tatlı konusunda ki yeteneği ile öne çıkmıştır. Magnolia ve daha pek çok tatlıyı Gaziburma Mustafa’dan alabilir, damak zevkinizi emanet edebilirsiniz.

Post a Comment