Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Revani

Revaniyi hiç böyle yememiştiniz. Bu benzersiz tatlıyı çoğu insan tattığı ilk günden beri favorilerinin arasında gösteriyor. Peki bunun sebebi ne? Bizce sizi çocukluğunuza götüren eşsiz lezzet ve damağınızda bırakacağı mutluluk verici his. Revani yemek üzere İstanbul’daki şubemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kökleri Mısır’a kadar dayanan revani tatlısı, Türk mutfağında çok önemli bir yere sahiptir. Türk halkının tatlı portföyünde ve damak tadında çok özel bir yeri bulunan bu tatlı, Mısır’dan çıkmış ve bir Orta Doğu tatlısı haline gelmiştir. Bu coğrafyada neredeyse her yerde tüketilen tatlı, herkes tarafından çok sevilmekte ve keyifle tüketilmektedir. Bu kadar geniş bir coğrafyada boy gösteren bu tatlıyı denemek istiyorsanız, çok şanslısınız. Çünkü bulabileceğiniz en güzel revani size çok yakın. Tek yapmanız gereken Pendik’te bulunan Gaziburma Mustafa’ya gelip bir porsiyon sipariş etmek. Size en güzel lezzetleri sunmak için yarışa giden çalışanlarımız, size tadabileceğiniz en güzel revaniyi servis edecek.

İstanbul’un Pendik ilçesinde, otuz yılı aşkın süredir tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, birçok tatlı konusunda İstanbul en iyi tatlı olması konusunda iddialıdır. Her zaman en lezzetlisi parolasıyla yola çıkılan Gaziburma Mustafa, bugün binlerce insanın tatlılarını yemek için kapısında kuyruk oluşturduğu bir işletmedir. Tek gerçek Gaziburma Mustafa, Pendik’in Batı Mahallesi’nde, Dr. Orhan Maltepe Cad. üzerinde bulunur. Kuşlu Park olarak bilinen, Pendik’in meydanı diyebileceğimiz meydanın hemen yanındadır. Eşsiz lezzetimizi denemek isteyen damak tadına düşkün sizler için, tek yapmanız gereken Pendik’e, ve Gaziburma Mustafa’ya gelmektir.

İstanbul’un en iyi tatlılarının servis edildiği şubemizde, menümüzde onlarca çeşit tatlı bulunmaktadır. Cevizli baklava, ekmek kadayıfı, saray sarması, cevizzade gibi onlarca damağınıza hitap eden tatlı, sizlerin hizmetindedir. Buraya tıklayarak menümüzde bulunan tatlıları görebilir, aralarından damak tadınıza en çok uyanı tercih edebilirsiniz. Hatta en çok uyanları tercih edebilirsiniz, çünkü Gaziburma Mustafa’nın tatlılarını gördükten sonra tek çeşit seçmeniz zor olacaktır. İstediğiniz tatlıları seçtikten sonra, Pendik’te bulunan işletmemize gelebilir ve bir porsiyon sipariş edebilirsiniz. Ama şimdiden uyarayım, bir kere bizi denedikten sonra, başka yerlerde yiyemeyeceksiniz.

 

Fiyat: 70₺