Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Künefe

İstanbul’da yaşıyorsanız, şüphesiz ki Künefe denildiğinde akla gelen mekanlardan birinin de Gaziburma Mustafa olduğunu biliyorsunuz demektir. Peynir, bol antep fıstığı, şerbet ve özel Künefe tarifimizin bir tabakta buluştuğu; süt ve meyveler eşliğinde servis edildiği de bilmeniz gerekenler arasında. Gaziburma Mustafa’nın geleneksel künefesi sizi kendisine hayran bırakacak!

Hatay yöresine ait bir tatlı olan künefe, Hatay’dan çıkıp tüm Türkiye’ye mâl olmuş bir tatlıdır. Türkiye’nin dört bir yanında künefe bulabilir, tüketebilirsiniz. Ama eğer damak tadınızın her künefeyi kaldırmayacağını düşünüyor, sadece ve sadece en iyiyi tatmak istiyorsanız, gidebileceğiniz 2 adres var. Hatay ve Gaziburma Mustafa.

Sadece bir tabak künefe yemek için Hatay’a gidenler olabilir, künefenin lezzetini ve iyi yapan bir yerde yemenin keyfini bilenler için ilginç değildir bu. Fakat eğer günübirlik Hatay’a gidecek kadar boş zamanınız yoksa, çalışıyorsanız, sizin için bir alternatifimiz var. Gaziburma Mustafa. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Türkiye’nin, hatta İstanbul’un dört bir yanında künefe bulabilirsiniz. İstanbul’un neredeyse her ilçesinde, çoğu mahallesinde künefe yiyebileceğiniz yerler bulunur. Fakat, İstanbul’da insanlara en iyi künefeyi nerede yiyebileceğinizi sorarsanız, alacağınız cevap sabittir.

Pendik Batı Mahallesi’nde, Dr. Orhan Maltepe Caddesi’nde bulunan Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi ve en lezzetli tatlıları sunma gayretindedir. Gaziburma Mustafa’nın künefeleri de, İstanbul’da bir marka haline gelmiştir. Ustalarımızın özenle hazırladığı, Gaziburma Mustafa’ya özel şerbetimizle tatlandırdığımız künefelerimiz, İstanbul halkının her zaman hizmetindedir.

Antep tatlılarıyla ünlü olan Gaziburma Mustafa, sadece cevizli baklava, fıstıklı baklava, katmer gibi Antep tatlılarıyla değil, diğer onlarca çeşit tatlısıyla da müşterilerine hizmet etme gayretindedir. Onlarca çeşit tatlısını menüsünde bulunduran Gaziburma Mustafa, künefede, baklavada, katmerde olduğu gibi bütün tatlı çeşitlerinde İstanbul’un en iyi tatlılarını müşterilerine sunar. Buraya tıklayarak onlarca çeşit tatlımıza göz atabilirsiniz. Tatlarımıza göz attıktan sonra içlerinden damak tadınıza en çok uyanı veya uyanları seçebilirsiniz. Bunların ardından geriye Pendik orijinal Gaziburma Mustafa’ya gelerek bir porsiyon sipariş etmek kalıyor. Bir çatal aldıktan sonra tatlılara bir daha aynı gözle bakamayacaksınız. Tek şubemizde siz lezzet düşkünlerini dört gözle beklemekteyiz.

Fiyat: 20₺