Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Katmer

Katmer için ayrı bir şube açma fikri hiç de mantıksız değil. Çünkü lezzetli Katmerlerimiz müşterilerimizin en büyük tutkuları arasında. İstanbul’un en tatlı, en lezzetli Katmer tatlısını yemek için sizleri Gaziburma Mustafa Pendik şubemizde bekliyor olacağız.

Gaziantep mutfağı Türkiye’de büyük bir öneme sahiptir. Yemekleri ve tatlıları Türkiye’nin dört bir yanında büyük bir ilgi görmekte ve keyifle tüketilmektedir. Bu ilgi ve alaka sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Dünya’da da bulunur. Türkiye’nin her yerinde Antep yemekleri ve tatlıları satan işletmeler bulunur. Fakat bazıları lezzeti yerinde tatmayı tercih eder. Günübirlik gezilerle Gaziantep’e gidip, bütün gün süren bir yemek turu yapıp, akşam oturduğunuz şehre dönmeniz görülmemiş şeyler değildir. Şanslısınız, efsane Antep tatlılarını tatmak için kalkıp Gaziantep’e gitmenize gerek yok. İstanbul Pendik’te bulunan orijinal Gaziburma Mustafa şubemize gelerek, baklava, katmer gibi meşhur tatlıları Antep’teki lezzetinde tadabilirsiniz.

Otuz yılı aşkın süredir Pendik çarşısında bulunan tek şubesinde müşterilerine hizmet vermekte olan Gaziburma Mustafa, Antep tatlılarını İstanbul halkına sunar. Özellikle baklavasıyla halk arasında bir efsane olan Gaziburma Mustafa, katmer tatlısında da İstanbul’un en iyisi olduğunu kanıtlamıştır. Müşteri deneyimlerinden veya internetten okuduğunuz yorumlarda görebileceğiniz şekilde, Pendik Gaziburma Mustafa, Antep tatlıları konusunda İstanbul’da bir numaradır.

Yapmak için gerekli malzemeleri yufka, toz şeker, ince çekilmiş Antep fıstığı, sıvı yağ ve kaymak olan katmer tatlısını evde kendiniz de yapabilirsiniz. Pratik tariflerini birçok yerde bulabileceğiniz katmer, evde kendi elinizde de oldukça lezzetli olacaktır. Fakat Gaziburma Mustafa’nın katmerini denemeden, başka katmer denemenizi önermeyiz. Bir kere tattıktan sonra, lezzetimizden vazgeçemeyeceksiniz.

Gaziburma Mustafa’nın menüsünde sadece Antep tatlıları bulunmaz. Cevizli baklava, fıstıklı baklava gibi Antep tatlılarının en iyilerini size sunmamızın yanında, menümüzde onlarca çeşit tatlı daha bulunmaktadır. Buraya tıklayarak menümüzdeki tatlı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Menümüzdeki tatlıları gördükten sonra, damak tadınıza uyan tatlıyı ve tatlıları seçebilir, Gaziburma Mustafa’ya gelerek bir porsiyon sipariş edebilirsiniz. İlk çataldan sonra Gaziburma Mustafa’ya sık sık gelmek isteyeceksiniz. İstanbul’un en iyi tatlılarını denemek için, daha fazla geç kalmayın ve Pendik Gaziburma Mustafa’ya gelin!

Fiyat: 55₺