Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Dürüm

Dürüm sadece ızgarada yapılmaz. Tatlı tutkunları için de dürümler yapabilmekteyiz. Sizleri apayrı bir hisle dolduracak Dürümümüz yıllardır mutfağımızın gözdelerinden biri.

Dürüm kelimesini duyunca insanların aklına ilk gelen şey genelde tatlı olan dürüm olmaz. Tavuk dürüm, et dürüm, kaşarlı dürüm gibi tamlamalar insanın aklına ilk gelenlerden olur. Veya olurdu desek daha doğru olur. :). Gaziburma Mustafa’nın dürümünü tattıktan sonra artık aklınıza başka bir şey gelmeyecek, gelmesi imkansız olacak. Çok lezzetli dürümlerimiz, yıllardır menümüzün köşetaşlarından birisi olarak menümüzü süslemektedir.

Daha önce bu ismi tatlı olarak duymamış olanların, menümüzde gördüğünde genellikle şaşırarak sipariş ettiği bir tatlıdır. Siparişten sonra bir tatlı dükkanında ne aradığını sorarlar kendi kendilerine, fakat bu olay tatlıyı tadana kadar sürer. Bir kere deneyen müşterilerimizin, artık başka dürüm yiyemeyeceğini söylediklerine sık sık şahit oluruz. Çok lezzetli olmalarıyla bilinen onlarca tatlımızdan sadece bir tanesi olması sebebiyle, dürümle başlayan yolculuklar, Gaziburma Mustafa’nın diğer tatlılarını da denemeyle devam eder. Ve eninde sonunda Gaziburma Mustafa’nın eşsiz tadına bağlanmış olursunuz.

Baklavalık un, yumurta, tuz, nişasta, tereyağı, antep fıstığı ve şeker malzemelerinden oluşan tatlımız, Gaziburma Mustafa’ya gelip tadanların, çevrelerine önererek ününü yaydığı pek çok tatlımızdan sadece bir tanesidir. Baklavalarıyla İstanbul çapında ismini Gaziburma Mustafa’nın menüsünde onlarca tatlı bulunur ve hepsi ayrı ayrı olarak İstanbul’un en iyisi olarak nitelendirilebilir.

Evde kendiniz de hazırlayabileceğiniz bu tatlıyı, biz Gaziburma Mustafa’da denemenizi öneririz. Kendiniz yaptıktan sonra Gaziburma Mustafa’da denemeniz, sizde kötü sonuçlara yol açabilir. En lezzetlisinden yedikten sonra, neden bu kadar güzel yapamıyorum diye düşünebilirsiniz. Ama üzülmeyin, Gaziburma Mustafa ustaları hariç herkes bu tatlıyı neden bu kadar güzel yapamadıklarını düşünür. Yıllar içinde el lezzetinde ustalaşan ustalarımızın elinden denemek için tek yapmanız gereken Pendik Gaziburma Mustafa’ya gelmek.

Gaziburma Mustafa’ya gelerek diğer onlarca çeşit tatlımızı da deneyebilirsiniz. Fıstıklı baklava, cevizli baklava, billuriye, sütlü nuriye, şöbiyet, burma kadayıf gibi tatlıları deneyerek lezzetin zirvesine ulaşabilirsiniz. Diğer çeşit tatlılarımızı görmek için tek yapmanız gereken buraya tıklamak. Buraya tıkladıktan sonra damak tadınıza en uygun tatlıyı seçebilir, ve Gaziburma Mustafa’ya gelerek deneyimleyebilirsiniz.

 

Fiyat: 230₺