Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Şöbiyet

Tüm tatlılar birbirine benzer gibi cümleleri çok fazla duymuş olabilirsiniz. Durum diğer tatlıcılarda nasıl gözüküyor bilmiyoruz ama Gaziburma Mustafa’da tüm tatlıların ayrı bir hikayesi ve lezzeti olduğu bir gerçek. Siz de daha önce yediğiniz tüm tatlılardan farklı bir şöbiyet keyfi deneyimlemek için Pendik Gaziburma Mustafa şubemize gelebilir, mutlu ayrılan müşterilerimiz arasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bir Türk tatlısı olan bu tatlı, sıkça baklavaya benzetilir. Dış görünüşü baklavaya gerçekten de benzeyen bu tatlı, baklavadan farkını ise içindekilerle yaratır. Baklavadan farklı olan içi süt, irmik ve fındıktan yapılan bir krema ile doldurulur. Dışı yumuşak ve kabuklu, içi ise kremsidir. Yapımı için baklavalık yufka, eritilmiş tereyağı, toz fıstık, süt, irmik, vanilya ve şeker gerekir. Yapımı için gerekli olan malzemeleri öğrendikten sonra pekala evde kendiniz de yapabileceğiniz bir tatlı olan şöbiyeti, İstanbul’da soracağınız herkes Gaziburma Mustafa’da yemenizi önerir.

Evde, kendi çabalarımızla yapacağımız şöbiyetin lezzeti tabiki de bize güzel gelecektir. Bir uzmanlık sergilemesek bile insana kendi yaptığı şeyi yemek çok keyif verir. Fakat, çoğu insan damak tadı için en iyisini ister. En iyisini isteyen insanların da tatlı konusunda gelmeleri gereken adres herkesin malumudur, yani Gaziburma Mustafa.

Baklavalarıyla bugünkü şöhretine kavuşan, ve İstanbul’daki pek çok insan tarafından İstanbul en iyi tatlıcısı olarak nitelendirilen Gaziburma Mustafa, sadece baklavasıyla hizmet vermez. Onlarca çeşit tatlıyı müşterilerinin beğenisine sunan Gaziburma Mustafa’nın menüsü oldukça geniştir. Evet, baklava konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır ve en iyisini yaptığımız genel kabul görmüş bir gerçektir. Fakat tatlılarımız, sadece baklava ile sınırlı değildir.

Billuriye, sarığı sarma, saray burması, magnolia, revani ve daha bir sürü çeşit tatlıyı menüsünde bulunduran Gaziburma Mustafa, bütün tatlı çeşitlerini en iyi kalitede üretmektedir. Eli lezzetli ve tecrübeli ustalarının sadece baklavada değil, diğer çeşit tatlılarda da çok uzman olduğu ve ortaya çok lezzetli işler çıkardığı bilinmektedir. Çok geniş yelpazede bulunan tatlı çeşitlerimize buraya tıklayarak ulaşabilir, listeden damak tadınıza en uygun olanı seçtikten sonra Pendik’te bulunan tek şubemize gelip tatlının en iyisini deneyimleyebilirsiniz.

 

Fiyat: 230₺