Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Burma Kadayıf

Çoğu Türk insanı için tatlılar iki çeşittir. Baklava ve Burma Kadayıf… Siz de bu kesimdenseniz oldukça mutlu olacağınız bir haberimiz var. Kadayıf çeşitlerimiz 7/24 beğeninize sunulmuş durumda. Şubemize gelirken bizi hangi arkadaşınıza, hangi sevdiğinize önereceğinizin bir listesini yapmanız yararınıza olacak…

Un ve sudan elde edilen hamurun, ustalarımızca ince teller haline getirilerek, müşterilerimizin hizmetine sunduğu tatlıdır. Türkiye’de çok geniş kesimlerce tüketilir ve oldukça popülerdir. Bu popülerliği sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda Balkan ve Orta Doğu coğrafyasında da görülür. Osmanlı mirası bir tatlı olduğu çıkarmasını yapabiliriz belki de bu verilerle.

Yapımı oldukça ustalık isteyen tatlının, evlerde yapılması da tabi ki mümkündür. Fakat, yıllarını tatlı yapmak üzere harcamış, bu işte mükemmel seviyeye erişmiş ustaların elinden çıkan tatlıların tadını kendi yaptıklarınızda bulamamanız oldukça doğal. İnsanın kendi emeğinin tadı da elbette güzeldir fakat Gaziburma Mustafa’nın tecrübeli ve işinin ehli ustalarının seviyesine erişmeniz pek de mümkün değil. Bugün, kadayıflarının tadı İstanbul ve hatta Türkiye çapında bir popülariteye kavuşmuş Gaziburma Mustafa’nın bayrak tatlılarından birisi de burma kadayıftır.

İstanbul’da pek çok bu tatlıyı satan, müşterilerinin hizmetine sunan işletme vardır. Bu yüzlerce işletmenin arasından sıyrılmak, İstanbul çapında tercih edilen bir lezzete dönüşmek kolay değildir. Bu durum, lezzetimizin teminatıdır. Bugün, İstanbul’da herhangi bir yerde İstanbul en iyi tatlı nerede yenir diye sorarsanız, alacağınız cevap oldukça barizdir. Gaziburma Mustafa.

Tatlı çeşitlerimiz de oldukça geniş bir yelpazededir. Cevizli baklava, fıstıklı baklava, burma kadayıf, herkes tarafından lezzetine kefil olunan, İstanbul’da en güzelini yiyebileceğiniz tatlılardır. Fakat bunların dışında, sütlü nuriye, cevizzade, fıstıkzade, saray sarması, sarığı burma, magnolia, revani, tulumba gibi çok geniş bir yelpazede ürünlerimiz bulunmaktadır. Baklavalarımızın lezzetiyle namımızı yürütmüş olsak da, bu tatlılarda da en üst seviyede olduğumuz geniş çevrelerce kabul edilmiş kanılardır. Çok geniş yelpazede bulunan tatlı çeşitlerimize buraya tıklayarak erişebilirsiniz. Tatlarımızı görüp, güzeller arasından hangisinin sizin damak tadınıza en uygun olduğunu seçtikten sonra, Pendik’te bulunan tek şubemize gelebilir ve lezzetin doruklarına çıkabilirsiniz.

 

 

Fiyat: 220₺