Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST
Title Image

İstanbul En İyi Tatlı

İstanbul En İyi Tatlı

İstanbul En İyi Tatlı

İstanbul En İyi Tatlı

İstanbul En İyi Tatlı

Tatlılar, hayatlarımızda büyük yer kaplar. Yemeklerden sonra, streslendiğimizde, canımız ağzımızın tatlanmasını istediğinde, çayın yanında… Daha bir sürü şey sayabiliriz tatlı yemek için bahane olarak. Sabah kahvaltısında da yenilebilir, akşam yatmadan önce de. Doktorlar tarafından fazlasının tüketilmesi zarar olarak görülse de, bazen o kadar güzel tatlılar yeriz, o kadar güzel tatlı yapan bir yerle karşılaşırız ki vazgeçemeyiz sevdamızdan. Özellikle İstanbul en iyi tatlı yapan yeri olan Gaziburma Mustafa’nın bir tatlısıyla karşılaştığımızda.

İstanbul, çok kalabalık nüfusa sahip bir şehirdir. An itibariyle dünyanın 14. en kalabalık şehri olup, Türkiyenin de en kalabalık şehridir. Bu kadar nüfusun bir araya geldiği bir şehirdeki tatlıcı sayısını da tahmin edebilirsiniz. İstanbul’un hangi yakasına, hangi ilçesine, hangi semtine giderseniz gidin, mutlaka bir tatlıcı bulursunuz. İnsanların genel olarak tatlıya olan zaafının yanında, İstanbulluların da tatlıyı oldukça sevdikleri bilinir. Yorucu ve bunaltıcı metropol hayatından sıkılan insanlar, çözümü tatlılarda arayabilirler. İstanbul da onlara bolca seçenek sunar. Bu kadar seçeneğin arasında kaybolan İstanbullular için gelmeleri gereken adres bellidir. Gaziburma Mustafa.

İstanbul, Türkiye’ye birçok konuda önderlik eden bir şehirdir. İş hayatının, finans piyasalarının, turizmin, kültürün ve daha pek çok konunun başkentidir. Tatlı çeşitliliği konusunda da Türkiye’nin başkentidir diyebiliriz. Ülkenin her yöresinden gelmiş tatlıları, İstanbul’da bulup tadabilir, deneyimleyebilirsiniz. İstanbul en iyi tatlı arayışınızda ise bir süre dolaştıktan sonra damak tadınız sizi Pendik’e getirir. Pendik Gaziburma Mustafa’da en iyi tatlıları bulabilirsiniz.

İstanbul En İyi Tatlı Gaziburma Mustafa’da Bulunur

Kartal Baklavacı

Yaptığı enfes Gaziantep baklava ile üne kavuşmuş, İstanbul genelinde en lezzetli tatlıları yaptığı bilinen Gaziburma Mustafa’nın tatlı portföyü baklava ile sınırlı değildir. Baklavası ile ünlü olduğu için sadece baklava yaptığı gibi yanlış bir algı oluşabilen Gaziburma Mustafa, onlarca çeşit tatlıyı menüsünde bulundurur ve müşterilerinin hizmetine sunar. Baklava konusunda İstanbul en iyi baklava yaptığı bilinir, ama en iyi olduğu konu sadece baklava değildir. Onlarca çeşit tatlıda, İstanbul’da bulabileceğiniz en lezzetli tatları sunar. Lezzetinin garantisi hakkında duyacağınız sözler ve internette bulabileceğiniz yorumlar olan Gaziburma Mustafa, buradan ulaşabileceğiniz tatlı çeşitlerinde size enfes deneyimler sunar.