Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Sütlü Nuriye

Beyazlığını sütten, lezzetini gizli formülümüzden alan Sütlü Nuriye tatlısını denemiş miydiniz? Oldukça sağlıklı olmasının yanında; lezzetiyle de ağız sulandıran Sütlü Nuriye, Gaziburma Mustafa’da bir kez tattıktan sonra müdavimi olacağınız tatlılar arasında yer alıyor.

Baklavanın biraz daha hafifi, biraz daha diyet dostu modeli diyebileceğimiz sütlü nuriyenin adından da anlaşılabileceği gibi ismi, tadındaki sütün yoğunluğu ve hafifliğinden gelir. Özellikle dini bayramlarda evlere yapılan ziyaretlerde sık sık ikram edilen bu tatlı, İstanbul’da pek çok farklı işletme, restoran tarafından farklı yorumlanış biçimleriyle halka sunulur.

İstanbul en iyi baklavayı yapan yer olduğu herkesin malumu olan Gaziburma Mustafa’nın, ‘light baklava’ da diyebileceğimiz sütlü nuriyede de İstanbul, hatta Türkiye çapında bir ünü vardır. Beyazların üzerine serpiştirilmiş fındık taneleriyle enfes görünen sütlü nuriyeyi, bir de gelin şubemizde deneyin.

İstanbul’un her mahallesinde bulabileceğiniz sütlü nuriye, en lezzetli, en güzel görünümlü şekilde Gaziburma Mustafa’da her zaman hizmetinizdedir. Yapımı için gereken malzemeler arasında yumurta, süt, ayçiçek yağı, üzüm sirkesi, tuz, un, fındık, antep fıstığı, süt, su, toz şeker ve tereyağı gereken bu tatlı, evlerde sizlerin maharetli elleri tarafından da yapılabilir. Fakat, kusura bakmayın fakat Türkiye’nin en maharetli elleri Gaziburma Mustafa’da çalışıyor. Evde vaktinizi ayırıp, mutfağı batırıp sütlü nuriye yapmakla uğraşmanıza gerek yok. İstanbul’un en becerikli ustaları, size tatlıların en lezzetlilerini ve en kalitelilerini sunmak üzere şubemizde hazır bulunmakta. Yapmanız gereken şubemize gelip, bir porsiyon istediğiniz tatlıdan sipariş etmek.

Tatlı portföyü çok geniş olan Gaziburma Mustafa, sizlerinizin hizmetine sunduğu her çeşit tatlıda lezzet vaat etmekte. Onlarca çeşit tatlıya sahiplik yapan menüsü, İstanbul’daki en geniş menülerden olup, hepsi ustalarımız tarafından şahane bir şekilde yapılmakta ve servis edilmektedir. Tatlı portföyümüzü görmek için buraya tıklayabilir, damak tadınıza uygun olan tatlıyı, veya görünüşünü en beğendiğinizin tatlıyı seçebilirsiniz. Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, şubemize gelip bir porsiyon sipariş vermektir. Gaziburma Mustafa’nın eşsiz lezzetini tadıp bir daha bırakamayanlar kervanına katılmanız için sizleri Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan şubemize bekliyoruz!

Fiyat: 160₺