Gaziburma

GAZİBURMA, imalat alanını 700 m2 ye, satış yerini 165 m2 ye genişletmiş ve ayrı olarak tanzim etmiştir. Üretim miktarını ve kalitesinide gelişen teknolojiden istifade ederek arttırmıştır.

0 (216) 354 27 27 iletisim@gaziburmamustafa.com
52 A, Dr. Orhan Maltepe Cd. Pendik/İST

Sarığı Burma

Gaziburma Mustafa’nın, yani samimi aile tatlıcımızın adını verdiği enfes bir tatlı menümüzü süslemekte. Daha önce duymamış olabileceğiniz Sarığı Burma, ilk ziyaretinizden sonra vazgeçilmeziniz olacak. Nasıl bu kadar emin olabildiğimizi ilk çatalda anlayacaksınız.

Yapımı için su, süt,tereyağı, ceviz ve limon suyu gereken sarığı burma, herkesin kendi evinde yapabileceği bir tatlı olmasına rağmen, İstanbul’da en iyisini Gaziburma Mustafa’da yiyebilirsiniz. Elbette, herkesin kendi el emeğiyle yaptığı yemek kendisine çok lezzetli olarak gelebilir. Fakat Gaziburma Mustafa’nın enfes sarığı burmalarından bir çatal aldıktan sonra fikriniz değişecek. Sarığı burmamızı tadanların daha önce böyle bir lezzetle karşılaşmadıkları, bundan sonra sadece bu tatlıyı yemek için Gaziburma Mustafa’ya geleceklerini söylediklerini sık sık duyduk.

Müşterilerine sunduğu lezzetli tatlıların ünü tüm İstanbul’a yayılmış olan Gaziburma Mustafa, otuz yılı aşkın süredir Pendik’te bulunan tek şubesinde hizmet vermektedir. Tatlılarının lezzeti dilden dile, kulaktan kulağa yayılmış olan Gaziburma Mustafa, bu tatlıları daha fazla insana ulaştırmayı kendine borç bilir. Bir kere yiyenin, bir daha bırakamadığı lezzetle tatlıları yapan ustaları, yılların tecrübesiyle her zaman hizmetinizdedir.

Sivas yöresine ait bir tatlı olan sarığı burma, baklava kadar popüler bir tatlı olmamakla birlikte, lezzet olarak aşağı kalır hiçbir yönü yoktur. İstanbul’daki tatlıcıların menülerinde sık sık karşılaşamayacağınız bir tatlı olmasına rağmen, Gaziburma Mustafa’nın menüsünde her zaman hizmetinizdedir.

Dünyaca ünlü bir tada sahip olan baklavaları, Gaziburma Mustafa’nın namını yaymasında bayrak tatlılarından birisidir. Baklava yapmaktaki bu ustalığımız, diğer tatlılarımızın lezzetlerinin de teminatıdır. Menüsünde bulunan onlarca çeşit tatlıda size en kaliteli lezzeti sunan Gaziburma Mustafa, Pendik çarşısındaki tek şubesinde müşterilerini beklemektedir. Menüsündeki tatlılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tatlı çeşitlerimizi gördükten sonra, yapmanız gereken şey, bu enfes tatlar arasında damak tadınıza en çok uyanı seçmek ve ardından şubemize gelip bir porsiyon sipariş etmek.

Otuz yılı aşkın süredir Pendik Batı Mahallesi’nde bulunan tek şubesinde hizmet veren Gaziburma Mustafa, lezzetini daha fazla yaymak için siz müşterilerini beklemektedir. Ağzının tadına ve damak tadına düşkün misafirlerimizi, şubemizde güler yüzlü çalışanlarımızla beklemekteyiz. Bu lezzet için daha fazla geç kalmayın!

Fiyat: 180TL